Останній Подих

«Останній Подих» – книга відомого турецького ісламського богослова, вченого, учителя тасаввуфу Османа Нурі Топбаша.
Книга є справжнім скарбом мусульманської духовності, літератури та культури.
У книзі «Останній Подих» Османом Нурі Топбашем піднімаються наступні теми: «Ісар» ( жертва того, що тобі саме необхідне), «Істігна» (радість від того чим ти володієш і, що ти маєш), «Як давати та брати в позику», також піднімаються інші важливі духовні, релігійні та соціальні теми. «Останній Подих» — це книга, величезне джерело тасаввуфічної думки (суфізму) та розповідь про шлях Тасаввуфу.
Завдяки цій книзі читач може дізнатися про важливість «служіння Богу» та каяття перед останнім подихом.
Книга буде цікава як практикуючим мусульманам, так і людям, які хочуть дізнатися більше про Іслам, мусульманське богослів'я та про благородний шлях Тасаввуфу (Суфізму).


Розмисли У Всесвіті, В Людині І В Корані


Остання Божественна Релігія Іслам

Людина не повинна в цьому житті тільки їсти та віддаватися насолодам. Слід на мить зупинитися, подумати, звідки ми прийшли і куди йдемо, і відповідно до цього і будувати своє життя. Перш за все, ми повинні роздумувати про те, як ми створені, про свої фізичні та духовні особливості, про прекрасні якості, якими ми володіємо, про Всесвіт та займатися дослідженням всього цього. І коли ми вчинимо так, наше життя стане більш усвідомленим.
Іслам закликає повірити всіх людей і джинів. Кожна людина незалежно від його національності, кольору шкіри, статі та країни проживання може стати мусульманином. В Ісламі, який шанує людей відповідно до їх обов'язків і прав, є тільки дві нації: «віруючі» і «невіруючі». Іслам - це система, послана Всевишнім Аллахом, милість якого обіймає все творіння. Вона має на меті досягнення людством щастя і спокою.
Пророк (саллаллаху алейхі ва саллям) говорив: «Хто добрий, до того милосердний Аллах. Якщо ви будете ласкаві до тих, хто знаходиться на землі, до вас будуть милосердні ті, хто знаходиться на небесах».