ust_diller

All Language

Остання Божественна Релігія ІСЛАМ

     Людина не повинна в цьому житті тільки їсти та віддаватися насолодам. Слід на мить зупинитися, подумати, звідки ми прийшли і куди йдемо, і відповідно до цього і будувати своє життя. Перш за все, ми повинні роздумувати про те, як ми створені, про свої фізичні та духовні особливості, про прекрасні якості, якими ми володіємо, про Всесвіт та займатися дослідженням всього цього. І коли ми вчинимо так, наше життя стане більш усвідомленим.
     Іслам закликає повірити всіх людей і джинів. Кожна людина незалежно від його національності, кольору шкіри, статі та країни проживання може стати мусульманином. В Ісламі, який шанує людей відповідно до їх обов'язків і прав, є тільки дві нації: «віруючі» і «невіруючі». Іслам - це система, послана Всевишнім Аллахом, милість якого обіймає все творіння. Вона має на меті досягнення людством щастя і спокою.
     Пророк (саллаллаху алейхі ва саллям) говорив: «Хто добрий, до того милосердний Аллах. Якщо ви будете ласкаві до тих, хто знаходиться на землі, до вас будуть милосердні ті, хто знаходиться на небесах».


Доктор Мурат Кая
ISBN: 978-6053-02-601-3

  

Останній Подих

     «Останній Подих» – книга відомого турецького ісламського богослова, вченого, учителя тасаввуфу Османа Нурі Топбаша.
     Книга є справжнім скарбом мусульманської духовності, літератури та культури.
     У книзі «Останній Подих» Османом Нурі Топбашем піднімаються наступні теми: «Ісар» ( жертва того, що тобі саме необхідне), «Істігна» (радість від того чим ти володієш і, що ти маєш), «Як давати та брати в позику», також піднімаються інші важливі духовні, релігійні та соціальні теми. «Останній Подих» — це книга, величезне джерело тасаввуфічної думки (суфізму) та розповідь про шлях Тасаввуфу.
     Завдяки цій книзі читач може дізнатися про важливість «служіння Богу» та каяття перед останнім подихом.
     Книга буде цікава як практикуючим мусульманам, так і людям, які хочуть дізнатися більше про Іслам, мусульманське богослів'я та про благородний шлях Тасаввуфу (Суфізму).


Осман Нурі Топбаш
ISBN: 978-6053-02-661-7

  

Розмисли у Всесвіті, в людині і в Корані

     Всевишній Аллах, з усіх живих створінь, наділив тільки людей, і частково джинів, здатністю витягувати перлини істини з трьох великих проявів божественних імен та атрибутів, які висвітлюють життя: «Корану», «Людини» і «Всесвіту». І єдиним засобом для цього є «тафаккур» і «тахассус».
     Дійсно, тафаккур і тахассус є невід’ємними умовами осягнення істини і досягнення yеобхідного рівня для духовного життя. Священний Коран, який є найкращим керівництвом осягнення істини і щастя, починаючи з першого аяту і закінчуючи останнім, при кожному зручному випадку закликає до роздумів. Він велить роздумувати над мудрістю створення людини, над чудовою гармонією Всесвіту і над аятами Аллаха, тобто, над візерунками божественної могутності, величних проявів і над абсолютним пануванням Аллаха над Всесвітом.


Осман Нурі Топбаш

  

Розум і філософія

     Основною причиною захоплення західною філософією є неусвідомлення про перевершення «Ісламського світогляду». Цеподібне до того, як ті, які ні разу не бачили сонця захоплюються тьмяним світлом свічки. Крім того, в наші дні на тлі тривалих суперечок про необхідність викладання предмету «Філософія» студентам теологічних факультетів, ми часто зустрічаємося з питаннями наших студентів про те, яким має бути Ісламський світогляд щодо «розуму та філософії». У зв'язку з цим ми вважали за необхідне представити на суд наших читачів скромну книгу, в якій коротко виклали відношення Ісламу до питань розуму та філософії.


Осман Нурі Топбаш

  

Навчаюся Омовінню і Намазу

     Ця прекрасно видана, багато ілюстрована брошура докладно пояснює, як робити вуду (ритуальне обмивання, очищення) й відправляти молитви; наведено дуа та сури Священного Корану, що їх читають у молитві (арабською мовою в українській транскрипції); розкрито питання ісламського віровизнання та ін. Брошура зручного «кишенькового» формату дозволяє завжди мати її з собою. Рекомендована дорослим і маленьким читачам, що хочуть навчитися правильно робити вуду й відправляти молитву за мазгабом імама Абу Ханіфи.


Асим Уйсал
ISBN: 978-5902-85-592-7

  

  1. Page :
  2. |
  3. 1
STATISTICS :    Total number of languages : 58    Total number of materials : 1.610    Total number of downloads : 2.343.457      ALL STATISTIC

Coded by ibbsoft